Protektor BHP

Od początku istnienia firmy koncentrujemy się na profesjonalnej obsłudze wszystkich naszych Klientów. Służymy poradami i pomocą, odpowiadamy na wszystkie pytania. Cały czas jesteśmy nastawieni na rozwój.

W naszej ofercie znajda Państwo asortyment z zakresu BHP, PPOŻ, PIERWSZEJ POMOCY, URZĄDZENIA I WYPOSAŻENIE pomieszczeń socjalnych oraz ARTYKUŁY DO PAKOWANIA. Dzięki bardzo szerokiej ofercie i rozwiniętej sieci dystrybucji obsługujemy Klientów kompleksowo w całej Polsce.

Nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży, świadczymy również inne usługi:

  • szyjemy odzież na miarę
  • trwale znakujemy odzież ( flock, flex, sitodruk, haftdruk )
  • świadczymy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego asortymentu

Wykwalifikowana kadra firmy gwarantuje fachowa i profesjonalną obsługę naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

 

Siedziba firmy

ul. Księcia Surwabuno 1
14-260 Lubawa

e-mail: biuro@protektorbhp.pl
tel.: 603 342 642
www.protektorbhp.pl

NIP: 744-151-97-75
REGON: 280407121


Biuro obsługi klienta

e-mail: sklep@protektorbhp.pl

Dominika Szpanowska
kom.: 667 611 106
e-mail: d.szpanowska@protektorbhp.pl

Dział finansowy

Anna Zimnicka
kom.: 601 463 168
e-mail: a.zimnicka@protektorbhp.pl

Kinga Zielińska
kom.: 663 910 611
e-mail: k.zielinska@protektorbhp.pl

Katarzyna Sabatowska
kom.: 663 910 611
e-mail: k.sabatowska@protektorbhp.pl

Dział zaopatrzenia

Dominika Pawlikowska
kom.: 603 342 642
e-mail: d.pawlikowska@protektorbhp.pl

Paulina Kołecka
kom.: 693 155 043
e-mail: p.kolecka@protektorbhp.pl@protektorbhp.pl

Dział handlowy

Michał Szpanowski
kom.:603 362 103
e-mail: m.szpanowski@protektorbhp.pl

Wiesław Pruchniewski
kom.: 661 544 725
e-mail: w.pruchniewski@protektorbhp.pl

Gabriela Ławicka
kom.: 691 394 560
e-mail:g.lawicka@protektorbhp.pll

Roman Kopyciński
kom.: 669 191 158
e-mail:r.kopycinski@protektorbhp.pl

Daniel Małkiewicz
kom.: 695 471 106
e-mail:d.malkiewicz@protektorbhp.pl

Paweł Balcerak
kom.: 665 061 181
e-mail:p.balcerak@protektorbhp.pl